Oferta Salonu Wędkarskiego Osiniec w Gnieźnie to również bogato wyposażony dział karpiowy dla wędkarzy lubiących kilkudniowe zasiadki karpiowe. Mała powierzchnia magazynowa ogranicza nasz salon do wystawiania pełnej oferty produktów, jednak na magazynach posiadamy produkty takie jak namioty karpiowe czy też łóżka karpiowe firmy Tandem Baits oraz kilku innych uznanych producentów sprzętu karpiowego. Dział karpiowy jest w naszej firmie z roku na rok powiększany o kolejne pozycje katalogowe.

Tandem Baits stanowi bardzo duży udział w naszych przynętach. Posiadamy w ciągłej sprzedaży praktycznie całą ofertę aktywatorów Tandem Baits, boosterów, dipów, kulek proteinowych z serii euro, kulek haczykowych, pop-up'ów, czy też pelletów. W naszej ofercie znajduje się praktycznie cała gama zapachowa przynęt Tandem Baits. Produkty marki Tandem Baits są doceniane przez wielu karpiarzy. Niektóre legendarne zapachy towarzyszom wędkarzom ryb karpiowatych przez ich całą podróż w świecie wędkarstwa. Ze względu na popularność Tandem Baitsa na rynku lokalnym, zdarzają się sytuację gdzie zabraknie danego produktu jednak staramy się szybko uzupełniać braki. Posiadamy ponad 500 pozycji katalogowych marki Tandem Baits.Produkty Tandem Baits, staramy oferować się w najniższych cenach dzięki dobrej współpracy z producentem i posiadaniu w ofercie bogatego wyboru nie tylko przynęt a także haków, przyponów i wiele innych. Dla naszych stałych klientów posiadamy specjalną strefę klubowicza dzięki której ma możliwość do korzystania z karty rabatowej, ofert specjalnych oraz licznych promocji. Więcej szczegółów na temat strefy klubowicza dowiedzą się Państwo w sklepie bądź na naszej stronie internetowej w zakładce "Strefa Klubowicza".

Nasza oferta karpiowa nie ogranicza się do Tandem Baitsa, posiadamy również uznaną markę FOX - producent profesjonalnego sprzętu karpiowego. Naszą ofertę przynęt uzupełniają kolejno Invader, Warmuz Baits, Nano Baits, Quantum Radical, Rod Hutchinson, Bait Tech, SonuBait, Misel Zadravec i wiele wiele innych.