Rozpoczęcie cyklu GPC było oczekiwane przez wielu stałych uczestników naszych imprez. Niestety słowo roku ''koronawirus'' pokrzyżowało wiele planów oraz ograniczyło możliwości organizacyjne cyklu GPC.

Pierwsze zawody, które miały odbyć się w kwietniu na łowisku Marka Dobrasza, zostają przełożone na jesień. Będą one jednocześnie zakończeniem całego cyklu. Dokładny termin będzie ustalony i przedstawiony uczestnikom.

W związku ze zmianami, pierwsze zawody odbyły się na łowisku Tarnowski Sad w Kostrzynie. Jak zawsze rozpoczynamy serwisem kawowym, następnie szybkie losowanie i zawodnicy udają się na stanowiska.  Podczas zawodów kolor nieba zmieniał się z sekundy na sekundę. Granatowe chmury ostrzegały nas przed deszczem, później się rozjaśniało i chwilami przepadywało. Nie obyło się bez deszczu, na który zawodnicy byli gotowi i osłonięci parasolkami. Podczas trwających zawodów, Hirek przygotował wszystkim ciepły posiłek, który został dostarczony każdemu uczestnikowi. Woda na której podczas treningów łapano dziesiątki karpi okazała się bardziej surowa podczas zawodów. Niestety ryby nie chciały współpracować z zawodnikami, ciężko powiedzieć czy był to efekt pogody czy kwarantanny ? :)

Pomimo dużych umiejętnościach zawodników, wyniki jak na 8 godzinną sesję nad wodą powalały na kolana... ze śmiechu (?) ;)

Miejsce Imię zawodnika Wynik Pkt
1 Radosław Garbarek 6580 18
2 Bartek Jura 5690 17
3 Marek Nowak 4000 16
4 Rafał Bociek 2910 15
5 Rafał Sterling 2750 14
  Mirek Czajkowski 0  
  Dawid Bartkowiak 0  
  Piotr Kołacki 0  
  Krzysztof Kaźmierczak 0  
  Anna Naparta 0  
  Krzysztof Kołacki 0  
  Tomasz Żółtowski 0  
  Janusz Waleńczak 0  
  Krzysztof Borlik 0  
  Julia Grzyb 0  
  Michał Nowicki 0  
  Bogusław Wieczorek 0