W dniu wczorajszym odbyła się pierwsza tura zawodów z cyklu Grand Prix Competition organizowanych przez Salon Wędkarski Osiniec. Zawody te odbyły się na łowisku pstrąg w Pobiedziskach. Do rywalizacji stanęło niespełna 20 wędkarzy, każdy głodny zwycięstwa i dużej ryby - bo z takich słyną pobiedziska.

Zaczęliśmy od wzniesienia naszego centrum dowodzenia. Później szybki rekonesans wody, wybranie stanowisk i czas na losowanie. Wszyscy szybko rozjechali się na stanowiska aby o 8 rozpocząć wędkowanie. W między czasie postanowiłem obejść wędkujących karpiarzy i zasięgnąć języka, niestety wyniki tego weekendu były bardzo słabe. Spowodowane to zapewne było pełnią księżyca. Wniosek był tylko jeden - spławik i drobnica.  No właśnie i tutaj się zatrzymajmy. Pierwsze dwa wyniki zrobione zostały przez fachowców spławika z Stowarzyszenia Złoty Lin :). W ostatnich minutach zawodów ''honor feederowców'' został utrzymany i na jednym z kijów Pana Tomasza zameldował się karpik o wadze 3kg.

Wyniki pierwszej tury cyklu Grand Prix Competition:

Miejsce Stanowisko Imię i Nazwisko Waga [gr]
I 26 Robert Kasprzak 7160
II 5 Rafał Bociek 5210
III 30 Tomasz Żółtowski 3260
IV 6 Ryszard Powałowski 2940
V 3 Zbigniew Dzięgielewski 1380
VI 7 Piotr Lechowski 970
VII 18 Artur Goderski 490
VIII 29 Artur Bociek 290
   4 Tomasz Szymański  
   24 Piotr Blaszyński  
   17 Marcin Arski  
   25 Zbigniew Prus  
   16 Bogusław Wieczorek  
   15 Kamil Wesołowski  
   14 Leszek Barłoga  
   8 Mariusz Purol  
    Marcin Twardowski  

 

Pogoda w pełni nam dopisała. Słońce prażyło, jednak do niektórych miejsc nie dochodziło.

Korzystając z okazji ggłaszamy zapisy na drugą turę Grand Prix Competition, która odbędzie sie 27 maj na Jeziorze Winiary (PZW). Więcej informacji tel. 721087433

Zapraszamy Państwa do poniższej fotorelacji.