Ruszyły zapisy do zawodów Grand Prix Competition - najbardziej prestiżowej imprezy w Gnieźnie. Zapisywać można się w Salonie Wędkarskim Osiniec lub telefonicznie.

Harmonogram GRAND PRIX COMPETITION 2019

19 MAJ – Jezioro Owieczki
30 CZERWIEC – Łowisko Leśniewo
21 LIPIEC – Łowisko Gierłatówko
25 SIERPIEŃ – Łowisko u Marka Nekla
15 WRZESIEŃ – Łowisko Jerzyn

Regulamin zawodów GRAND PRIX COMPETITION

1.    Zbiórka o 7:00
2.    Rozpoczęcie wędkowania 8:00
3.    Zakończenie wędkowania 16:00
4.    Podczas zawodów obowiązuje Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb.
5.    Dozwolone jest wędkowanie na dwie wędki, metodą gruntową (Feeder, metod Feeder, tradycyjny zestaw karpiowy) lub spławikową (match / float). Zakaz wędkowania batem lub tyczką.
6.    Numer stanowiska zostaje wylosowany w trakcie zbiórki.
7.    Złapane okazy ryb powyżej 2 kg należy zgłosić w trybie natychmiastowym sędziemu.
8.    Pozostałe złapane ryby należy przechowywać w siatce wędkarskiej o długości minimum 200cm.
9.    Ryby pokaleczone lub martwe nie będą zaliczone do klasyfikacji.
10.   Do klasyfikacji zawodów zaliczane będą wszystkie ryby oprócz drapieżnych, wagę ryby zaokrągla się zgodnie z następującym przykładem 3,944kg = 3.94kg
11.   Ryby zacięte przed końcem zawodów, muszą być wyholowane w ciągu 15min od zakończenia zawodów, aby zostały uznane i zaliczone do klasyfikacji. W takiej sytuacji należy w trybie natychmiastowym zawiadomić sędziego zawodów.
12.   Formuła zawodów to GRAND PRIX, aby być klasyfikowanym w punktacji generalnej, od zawodnika wymagane jest uczestnictwo w co najmniej 4 imprezach.
13.   W klasyfikacji liczy się łączna waga wszystkich złapanych ryb.  W przypadku takiej samej wagi złowionych ryb, wyżej uplasuje się zawodnik, który złowił największą rybę.
14.   Prowadzone są dwie klasyfikacje,
- jedna dotycząca danej imprezy, wyłania najlepszych w trakcie zawodów
Miejsca I-III w danych zawodach nagradzane są pucharami
- druga klasyfikacja jest generalną całego cyklu GRAND PRIX, sumowane są 4 najlepsze wyniki zawodnika z poszczególnych zawodów.  Zawodnik nie biorący udziału w 4 imprezach, nie będzie podlegał klasyfikacji generalnej. Nagradzane są miejsca I-VI pucharami, bonami podarunkowymi oraz nagrodami rzeczowymi.
15.   Łączna pula wszystkich nagród to 5000złotych. Łącznie wręczonych będzie 21 pucharów
16.   Za nieprzestrzeganie Regulaminu Zawodów i ustaleń podjętych w czasie odprawy technicznej zawodnik zostaje zdyskwalifikowany.
17.   Każdy uczestnik jest odpowiedzialny za siebie i powinien zadbać o swoje bezpieczeństwo, organizator nie bierze odpowiedzialności.
18.   Jako uczestnik zawodów wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego wizerunku przez organizatora tj. PRO-FISHING GROUP i wszystkich podmiotów powiązanych.
19.   Zgody marketingowe
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej,  w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez PRO-FISHING GROUP i wszystkich podmiotów powiązanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez organizatora tj. PRO-FISHING GROUP i wszystkich podmiotów powiązanych w celu prowadzenia działań marketingowych  przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora tj. PRO-FISHING GROUP moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu do korespondencji w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez PRO-FISHING GROUP i wszystkich podmiotów powiązanych za pomocą wiadomości listownych.

Dane do wpłaty:

Wpłatę można dokonywać na konto po wcześniejszym zapisaniu się.
PRO-FISHING GROUP
89 1090 1375 0000 0001 2222 4467
W tytule imię i nazwisko zawodnika/ów.

Wpłaty można również dokonać w sklepie.

Kontakt w sprawie zawodów:

Damian Prus 721 087 433