Nasza oferta również jest bogata w akcesoria karpiowe wszelkiego typu. Posiadamy w swojej ofercie produkty renomowanej i cenionej firmy FOX. Produkty tej marki są postrzegane jako najlepsze akcesoria na całym świecie. Nasza oferta to praktycznie cała gama akcesoriów foxa między innymi kwiki, materiały PVA - tunele, worki, fluocarbony, haczyki ArmaPoint, krętliki i wiele innych.

 

W naszej ofercie znajduje się również kilkadziesiąt przeróżnych ciężarków karpiowych marki FOX. Mamy dostępne w sklepie ciężarki z krętlikiem jak i przelotowe na rurce. Ciężarki markowe FOX, wyróżniane są jako bardzo wytrzymałe a krętliki wręcz nie do uszkodzenia. Przewagą nad innymi ciężarkami jest to, że ich powłoka nie schodzi po roku, a kształty są stworzone do dalekich rzutów, wywózek czy dna mulistego.

Oferta karpiowa w naszej firmie to nie tylko ciężarki, w ofercie posiadamy również markery, rakiety zanętowe typu spomb, krętliki czy też kółka. Nasza oferta to również cały elementarz akcesoriów do tworzenia zestawów końcowych.  Całą tą gamę akcesoriów uzupełniają również leadcory, strzałówki i wiele innych. Wszystkie te produkty znanych i cenionych marek karpiowych takich jak FOX czy też TandemBaits.

Ofertę karpiową uzupełnia na naszych półkach pełna gama plecionek, i materiałów na przypony. Ofertę wypełniają zanęty karpiowe, kulki proteinowe, aktywatory, dipy wędki czy też kołowrotki z wolnym biegiem.

Ceny produktów mamy konkurencyjne w porównaniu do innych sklepów. Oprócz tego przypominamy, że prowadzimy strefę klubowicza która uprawnia do rabatów i specjalnych promocji.