wedkarstwo_001.jpg

Naszym klientom, tym niezdecydowanym, bądź osobą które chcą zrobić prezent swoim bliskim dajemy możliwość zakupu karty podarunkowej. W naszym salonie wędkarskim posiadamy specjalistyczną drukarkę do kart plastikowych - cała procedura odbywa się na miejscu w przeciągu kilku minut wytwarzamy kartę podarunkową z indywidualną grafiką i najskrytszymi życzeniami. Kwota doładowania karty podarunkowej jest indywidualna dla każdego klienta i tak naprawdę od 10 złotych można zakupić u nas prezent dla drugiej osoby w formie karty podarunkowej.

Jak kupić kartę podarunkową dla wędkarza ?
- Kartę można nabyć w każdym salonie oznaczonym szyldem PRO-FISHING GROUP
- Kartę można doładować dowolną kwotą od 10zł wzwyż.

Do Państwa wyboru prezentujemy kilka różnych wzorów kart. Z pewnością taki prezent zadowoli każdego wędkarza.

Karty podarunkowe to idealny prezent dla wędkarza.

 

Jak korzystać z karty podarunkowej ?
- Robiąc dowolne zakupy w salonie, możesz płacić kartą upominkową za całość zakupów bądź tylko za ich część. Żądana kwota zostanie pobrana z Twojej karty, a o ilości pozostałych środków będziesz poinformowany przez obsługę. Przy korzystaniu z karty upominkowej nie wydaje się reszty ani nie dokonuje zwrotów pieniędzy. Kwotę pozostałą na karcie można wykorzystać przy następnych zakupach.
- Wysokość stanu środków na Twojej karcie możesz sprawdzić na stronie internetowej http://karty.pro-fishing.pl/ , w najbliższym salonie lub dzwoniąc do Obsługi Klienta, w każdym przypadku podając numer swojej karty i nazwisko.
- Kartę można doładować w każdym ze salonów PRO-FISHING GROUP w Polsce.

Warunki korzystania z karty
Korzystanie z karty upominkowej PRO-FISHING GROUP jest równoznaczne z akceptacją poniższych warunków. Karta upominkowa jest dostępna we wszystkich salonach PRO-FISHING GROUP w Polsce. Karta ta nie jest czekiem, kartą kredytową ani płatniczą i nie może być wymieniana na gotówkę ani na inne karty tego typu. Poziom doładowania na karcie upominkowej może być dowolnie zwiększany. Minimalna kwota wymagana do aktywowania karty i minimalna kwota doładowania to 10 PLN, nie ma kwoty maksymalnej. Karta upominkowa jest aktywna przez 24 miesiące, licząc od dnia ostatniego odnotowania środków na karcie. Po tym czasie karta upominkowa traci ważność, a kwota, która na niej pozostanie, jest bezzwrotna. W wcześniej ustalanych przypadkach, obsługa sklepu może wydłużyć ważność karty. Korzystając z karty podarunkowej, można płacić tylko za produkty fizycznie dostępne w sklepach PRO-FISHING GROUP. Kartą nie można płacić za produkty objęte promocjami, czy też za produkty zamawiane pod klienta. Na zakupy realizowane kartą podarunkową nie naliczamy rabatów stałego klienta bądź innych akcji rabatowych.
PRO-FISHING GROUP nie ponosi odpowiedzialności za utratę, kradzież, zniszczenie lub niewłaściwe użycie karty upominkowej. PRO-FISHING GROUP zastrzega sobie prawo do modyfikacji powyższych warunków bez uprzedzenia.

Karta wydawana przy zwrocie towaru
Naszym klientom, dajemy możliwość zwrotu zakupionego towaru, w ciągu 14 dni od daty zakupu. W przypadku zwrotów towaru, wydajemy kartę o wartości zwracanego produktu. Warunkiem zwrotu, jest aby produkt był oryginalnie zapakowany, nie nosił śladów użytkowania czy uszkodzeń. Musi posiadać oryginalne metki i zawieszki. Korzystając z takiej , należy robić to zgodnie z warunkami powyżej wymienionymi (Warunki korzystania z karty).