wedkarstwo-podlodowe.jpg

Bezkompromisowa kamera Water Wolf UW1.0 to nowa jakość w kategorii ekstremalnych kamer sportowych. Możliwość kręcenia 4-godzinnego materiału wideo w jakości HD do głębokości 100m sprawia, że jedynym ograniczeniem sposobu jej wykorzystania jest ludzka wyobraźnia.

W podstawowej wersji kamera Water Wolf UW1.0 jest idealnym i nie osiągalnym na rynku sprzętem przeznaczonym dla wędkarzy. Wyposażono ją we wszelkie akcesoria pozwalające na wykorzystanie jej w dowolnej metodzie wędkarstwa. Możliwy jest zakup akcesoriów dla kamery Water Wolf UW1.0, która pozwalają na zamocowanie jej na niemal każedej powierzchni oraz na wykorzystanie mocowań w systemie GoPro®. Dzięki temu kamery Water Wolf UW1.0 można używać w nieskończonej ilości sytuacji. Jej niezwykle wysoka wytrzymałość i odporność czyni ją idealnym rozwiązaniem do stosowania w ekstremalnych sportach wodnych: podczas nurkowania, pływania skuterami wodnymi, motorówkami, w sufingu, windsurfingu i kitesurfingu; ale również doskonale sprawdzi się w innych sportach: w powietrzu, na drodze i śnieg;, przymocowana do: roweru, motocykla, samochodu, kasku. Ilość jej zastosowań jest ograniczona tylko Twoją wyobraźnią!

Kamera Water Wolf UW1.0 została stworzona przez duński zespół inżynierów i projektantów wędkarskiej marki Savage Gear.
Ich celem było zaprojektowanie kamery podwodnej idealnie nadającej się do kręcenia materiałów wideo w jakości HD w czasie łowienia wodnych drapieżników. Tradycyjne kamery podwodne, o kształcie prostopadłościanu, w czasie ich ciągnięcia
pod wodą pod wpływem naporu wody zaczynają się kołysać co sprawia, że nagranie dobrego filmu jest praktycznie  niemożliwe. Kształt kamery Water Wolf UW1.0 został tak dobrany aby powodować najniższy opór hydrodynamiczny i dodatków aby przepływ wody stabilizował ją. Dzięki swej konstrukcji i unikalnemu systemowi mocowania jest to najlepsza na wiecie kamera do dynamicznych zdjęć podwodnych, nie tylko w wędkarstwie. Sama kamera jest pływająca, dlatego nie zatonie w wypadku urwania zestawu mocującego.

Unikalna kamera sportowa Water Wolf UW1.0 dostarczona jest z zestawem akcesoriów niezbędnych przy używaniu jej w wędkarstwie oraz dzięki neoprenowemu rękawowi możliwe jest jej zamocowanie na czapce lub kasku rowerowym.

W zestawie:
- Kamera
- Pływak
- Mocowanie
- Kabel USB
- Ciężarki
- Neoprenowy uchwyt

o raz pierwszy zaprezentowana na targach Efttex 2014 w Brukseli. Jest to pierwsza kamera na świecie do tego typu filmowania pod wodą, w rozdzielczości 720p i 30 klatek na sekundę w optymalnym świetle. Jeszcze żadna kamera nie pozwala w tak prosty sposób na obserwację brań, nawet 100 m pod powierzchnią. Może być używana w wodach słonych i słodkich. Rejestruje materiał automatycznie co 20 min w celu zaoszczędzenia miejsca na karcie oraz szybszego zgrania materiałów na komputer.

Przy w pełni naładowanej baterii i karcie SD 16 GB rejestruje 4 godziny filmu. Dzięki zastosowanej technice kamera nie chwieje się i jest stabilna. Trzy różne stabilizatory wagi pozwalają na stosowanie przy każdej metodzie połowu, np. wędkarstwie karpiowym czy przy trollingu.

Do kamery dokupić dodatkowo można zestaw do montażu na wędzisku, łódce, pontonie czy na statywie.

Zapraszamy do zakupów i zapoznania się z poniższymi filmami.

 


Koszt kamery to jedyne 589 złotych brutto.

W salonie wędkarskim Osiniec Aleja Jedenasta 1, 62-200 Gniezno przyjmujemy zapisy na przedsprzedaż kamer. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego 721 087 433.