Salon wędkarski Osiniec jest częścią rodzinnej firmy PRO-FISHING GROUP. Jest to nasz pierwszy firmowy sklep na mapie polski. Działalność powstała w 2012 roku z zamiłowania do wędkarstwa. Od tamtego czasu z dużym zapałem idziemy do przodu, zwiększając asortyment sklepu i sukcesywnie rozbudowując powierzchnię sprzedaży. Naszą główną przyświecającą ideą jest dbałość o klienta, rzetelność, terminowość i najwyższa jakość oferowanych produktów wędkarskich w możliwie najniższych cenach.

Pamiętamy pierwsze zatowarowanie sklepu, nasza podstawowa oferta rozpoczęła się w oparciu o markę Mikado. Na dzień dzisiejszy sklep wędkarski w Gnieźnie jest autoryzowanym sprzedawcą ponad 100 marek sprzętu wędkarskiego. W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 10 000 różnych artykułów. Za naszym pośrednictwem Klienci mają dostęp do ponad 50 000 produktów. Nasza ofert składa się z kilku segmentów zgodnie z podziałem na metody wędkowania:
- dział karpiowy,
- dział method feeder,
- dział spławikowy,
- dział spinningowy,
- dział sumowy,
- dział morski,
- dział podlodowy.

Wędkarski na Osińcu to nie tylko tysiące produktów, to przede wszystkim wiedza właściciela i pracowników na temat wędkarstwa. Znamy okoliczne wody i wiemy gdzie gryzie szczupak czy wybiera karp.

Wychodząc na przeciw Waszych oczekiwań w sklepie umożliwiamy płatność kartami płatniczymi. Znając potrzeby zapalonych wędkarzy umożliwiamy Wam zakup sprzętu wędkarskiego na raty 0% w systemie Santander.

Doceniamy Lojalnych Klientów!
W naszym sklepie wędkarskim w Gnieźnie prowadzony jest specjalny program lojalnościowy ''Strefa Klubowicza". W ten sposób doceniamy naszych stałych klientów, przyznajemy im karty rabatowe. Każdy Klubowicz posiada stały rabat oraz uczestniczy w indywidualnych promocjach. Warto być naszym klientem :)

Zapraszamy do Salonu Wędkarskiego Osiniec w Gnieźnie.

Anglojęzyczna nazwa naszej firmy dla wielu wędkarzy jest niezrozumiała, zatem wyjaśniamy: pierwszy jej człon "PRO" - odwołuje się do słowa profesjonalizm, "FISHING" - to nic innego jak zamiłowanie do wędkowania, a każdy wolny czas oddajemy temu hobby, ostatni człon to "GROUP" - określa i jednoczy kilka profili działalności jakie prowadzimy, portale wędkarskie, sieć sklepów wędkarskich, sprzedaż internetowa oraz hurtownia wędkarska.