wedkarstwo.jpg

 

1. Co musimy wiedzieć, chcąc kupić sprzęt wędkarski ?

Wiemy, że większość żon nie posiada wiedzy na temat wędkowania tylko sugeruje się internetem i promocjami które okazują się zazwyczaj wyprzedaniem starych modeli przed nowym sezonem. Preferujemy dlatego zacząć od podstawowej wiedzy, jaka metoda wędkowania jest uwielbiana przez osobę dla której szukamy prezentu. Gdy będziemy znali odpowiedź na poprzednie pytanie, czas pozyskać informację czy wędkarz nie potrzebuje nowego kołowrotka, bądź wędki. Jeżeli nie sprawi to nam problemu - to możemy udać się do wędkarskiego aby zakupić wymarzony prezent dla naszego najbliższego. 
- Spinning - na prezent można wybrać kołowrotek, wędkę, odzież bądź zestaw przynęt. Zapytaj - "Czy Ty posiadasz takie wodery jak wędkujesz, bo czytałam/em , że bez tego to bardzo zimno w nogi i można się nabawić choroby."  - prezent na pewno bardzo przydatny.
- Dla wędkarza spławikowego - możemy wybrać fajny fotel w przedziale cenowym do 100zł / 150zł/ 200zł - w zależności od budżetu
- karpiarza ... oj ciężko będzie go "zaspokoić" - wybrać odpowiedni sprzęt, takiej osobie najlepiej wybrać coś czego nie ma np - ponton, łódkę zanętową jednak są to bardzo drogie prezenty przekraczające budżet większości z Państwa dlatego oferujemy również możliwość płatności w systemie ratalnym Santander 0%.  Przy mniejszych budżetach, możemy zaproponować łóżko karpiowe bądź śpiwór co staje się w zasięgu większości z Państwa, a koszt takiego prezentu to 250-500zł.
W momencie, gdy osoba wypytywana nabierze podejrzeń będzie trzeba wymyślić inną opcję prezentu - jaką ?

Co gdy sprzęt okaże się nietrafiony, lub obdarowany będzie niezadowolony z wyboru ? Robiąc zakupy u nas do 24 grudnia dajemy możliwość wymiany sprzętu na inny do końca stycznia 2017r. Mamy nadzieję, że dzięki temu są Państwo pewni swej decyzji.

2. Dla wędkarza najlepszy bon upominkowy

Niby banalny prezent, jednak widzimy po naszych klientach, że z chęcią kupili by pół sklepu jednak niestety jak wiadomo każdy ma ograniczony budżet na swoje hobby. Dlatego trafionym prezentem dla wędkarza będzie bon upominkowy. W naszym sklepie wędkarskim w Gnieźnie mogą Państwo kupić prezent dla wędkarza w postaci bonu upominkowego o dowolnej wartości. Widzimy również zadowolenie wędkarzy w momencie realizacji bonu - widok osoby która realizuje swoje marzenia wybierając odpowiedni kij, czy kołowrotek. Bon jest wykonywany przez nas na miejscu dzięki urządzeniom najwyższej jakości. Otrzymują go Państwo w formie ekskluzywnej plastikowej karty z własną dedykacją. Do tego preferujemy zakup drobiazgu:
- dla spinningisty fajnej przynęty w postaci woblera bądź uzbrojonej przynęty gumowej, można również zakupić rękawiczki neoprenowe jako bardzo przydatny prezent,
- dla karpiarza, możemy zakupić czapkę z logiem ulubionego producenta, czy też opakowanie kulek haczykowych przy których znajdowałby się bon albo organizer karpiowy.
- dla spławikowca, tuba na spławiki lub portfel na przypony to świetne połączenie z bonem upominkowym.

Propozycje prezentowe dla wędkarza

Dwie formy prezentów jakie możemy zrobić naszym najbliższym. Pierwsza, zdaje się być najtrudniejsza - to tak samo jakby mąż miał kupić żonie sukienkę, no właśnie chyba bardzo mało takich mężczyzn. Druga dość banalna, jednak z punktu widzenia wędkarza to chyba jeden z najlepszych prezentów.

Prezent dla wędkarza gniezno.