Nasza firma na rynku jest obecna od kilku lat, staramy się reagować na potrzeby naszych klientów i rozszerzać ofertę naszej firmy. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i szerokiej ofercie nasz sklep wędkarski w Gnieźnie jest odwiedzany przez wielu wędkarzy. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o wyprawy morskie, organizujemy je kompleksowo od  A do Z.

Morskie wyprawy na dorsza z Gniezna

Duże zainteresowanie wyprawami morskimi spowodowało, że utworzyliśmy również taki profil w naszej działalności. Ma on na celu organizacje wypraw wędkarskich, nie czerpiemy z tego żadnych zysków. Wszystko to robimy z myślą o naszych klientach, aby mogli spełniać się i stawać w rywalizacji na bujającym kutrze z towarzyszącą im marką PRO-FISHING GROUP.

Zajmujemy się kompleksową organizacją morskich wypraw wędkarskich. Jako jedna z nielicznych firm na terenie miasta i powiatu gnieźnieńskiego możemy zorganizować wyjazd integracyjny dla pracowników wraz z noclegiem i wyżywieniem. Dzięki temu, jeżeli chcesz aby zespół Twoich pracowników wypoczął, stawił czoła przygodzie co przełoży się na wzmocnienie współpracy pracowników. Jesteśmy płatnikiem VAT, każdy wyjazd jest przez naszą firmę jest księgowany paragonem fiskalnym lub fakturą VAT.

W związku ze zmianami przepisów połowu dorsza na Polskim morzu, realizujemy wyprawy do Danii oraz Norwegii.

Wypożyczalnia morskiego sprzętu wędkarskiego w Gnieźnie

W naszej ofercie jest również wypożyczalnia morskiego sprzętu wędkarskiego. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z wędkarstwem morskim. Dzięki naszej wypożyczalni wędek morskich mogą wybrać się na dorsza bez potrzeby kupowania całego kosztownego zestawu. Możliwość wypożyczenia sprzętu jest również doskonałą opcją dla wędkarzy, którzy wybierają się nad morzę sporadycznie.
Do Państwa dyspozycji jest kilkanaście kijów morskich z kołowrotkami. Są to kompletne zestawy wraz z plecionką i pilkerem. Cena wypożyczenia już od 20zł.
Przygotowane zestawy w naszej wypożyczalni składają się z wysokiej jakości wędek węglowych oraz mocnych morskich kołowrotków.