Salon Wędkarski Osiniec nawiązał współpracę z Polską Federacją Wędkarstwa Karpiowego. Sklep Partnerski na Osińcu posiada specjalną ofertę rabatową dla wszystkich członków federacji.

Płatność kartą w sklepie wędkarskim jest znacznie szybsza i prostsza. Szybkie zakupy wędkarskie.

Specjalnie dla Państwa wygody w naszym sklepie zapłacisz kartą płatniczą. Płatności dokonywać można również zbliżeniowo jak i telefonem.

Dzięki karcie płatniczej możecie bezgotówkowo uregulować należności za nabyte w naszym sklepie towary. Zakupy nigdy nie były tak proste.

Operatorem płatności w naszym sklepie wędkarskim jest First Data Polska S.A. Terminal w naszym punkcie obsługuje wiele rodzajów kart płatniczych:

Akceptujemy karty wielu banków i instytucji finansowych. Proste i szybkie zakupy wędkarskie.

W naszym sklepie mogą Państwo dokonać zakupu sprzętu wędkarskiego na raty.
Więcej szczegółów znajdziesz -> tutaj <-

W niedzielny wieczór internet obiegła informacja o sytuacji na targach Rybomania sosnowiec - zabijanie ryb. Światło dzienne ujrzała cała prawda o rybomanii - stało się, czasu nie cofniemy. Nie da się przejść obok tej informacji obojętnie. Pokazuje nam to tylko jak wyglądają targi rybomania w 2018 roku. Daje to nam dużo do myślenia jeżeli chodzi o organizację oraz tzw. polskie święto wędkarza.

Jezioro Modrze w Gminie Gniezno stało się Łowiskiem Sportowym. Stało się to dzięki uchwale Nr 22/17, ustanowioną przez okręg PZW w Poznaniu. Z pewnościom jest to dobra informacja dla wielu lokalnych wędkarzy, niesie ona jednak ze sobą wiele zmian. Warto zapoznać się z regulaminem Łowisk Sportowych PZW. Poniżej przygotowaliśmy kilka najważniejszych punktów, których należy przestrzegać.

Jezioro Modrze Gniezno