Elektrostatyk to potentat na rynku europejskim w produkcji foteli wędkarskich oraz łóżek i foteli karpiowych. Elektrostatyk jest polskim producentem.

Gama zawiera nowe produkty jak i sprawdzone od lat pozostałe modele foteli wędkarskich. Najważniejszą cechą naszych foteli jest JAKOŚĆ WYKONANIA, TRWAŁOŚĆ I KOMFORT. Do ich produkcji użyliśmy najlepszych komponentów, ramy łóżek i krzeseł wykonane są z mocnej stali, wykonane z niej ramy są supermocne.

Szerokie stopki z bardzo dużym zakresem regulacji zapobiegają zapadaniu się łóżek i krzeseł w grunt, zaś system niezależnego regulowania nóg pozwala stabilnie ustawić łóżka i krzesła prawie na każdym gruncie. Pokrętła pozwalają na szeroką regulację oparć. Wszystkie elementy plastikowe wykonane są z plastiku konstrukcyjnego ABS, co zapewnia bardzo dużą wytrzymałość stopkom i pokrętłom.

Fotele karpiowe firmy elektrostatyk są bardzo mocne i stabilne. Zostały wyprodukowane z najwyższej jakości tkanin oraz stalowych stelaży. Wszystkie niezbędne elementy są ogumowane. Dzięki łóżkom i fotelom karpiowym można spokojnie spędzić czas nad wodą czy też wygodnie wyspać się w trakcie nocnej zasiadki oczekując na pikanie sygnalizatorów.

   

Oprócz produkcji wytrzymałych foteli karpiowych, firma elektrostatyk zajmuje się produkowaniem wózków transportowych do pokrowców wędkarskich, skrzynek i innych niezbędnych akcesoriów wędkarskich. Wózki są bardzo solidne i wytrzymałe. Jesteśmy hurtownią wędkarską i zarazem siecią salonów wędkarskich, w ofercie posiadamy fotele karpiowe i  łóżka karpiowe zatem zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.