Salon Wędkarski Osiniec nawiązał współpracę z Polską Federacją Wędkarstwa Karpiowego. Sklep Partnerski na Osińcu posiada specjalną ofertę rabatową dla wszystkich członków federacji.

Płatność kartą w sklepie wędkarskim jest znacznie szybsza i prostsza. Szybkie zakupy wędkarskie.

Specjalnie dla Państwa wygody w naszym sklepie zapłacisz kartą płatniczą. Płatności dokonywać można również zbliżeniowo jak i telefonem.

Dzięki karcie płatniczej możecie bezgotówkowo uregulować należności za nabyte w naszym sklepie towary. Zakupy nigdy nie były tak proste.

Operatorem płatności w naszym sklepie wędkarskim jest First Data Polska S.A. Terminal w naszym punkcie obsługuje wiele rodzajów kart płatniczych:

Akceptujemy karty wielu banków i instytucji finansowych. Proste i szybkie zakupy wędkarskie.

W naszym sklepie mogą Państwo dokonać zakupu sprzętu wędkarskiego na raty.
Więcej szczegółów znajdziesz -> tutaj <-

Jezioro Modrze w Gminie Gniezno stało się Łowiskiem Sportowym. Stało się to dzięki uchwale Nr 22/17, ustanowioną przez okręg PZW w Poznaniu. Z pewnościom jest to dobra informacja dla wielu lokalnych wędkarzy, niesie ona jednak ze sobą wiele zmian. Warto zapoznać się z regulaminem Łowisk Sportowych PZW. Poniżej przygotowaliśmy kilka najważniejszych punktów, których należy przestrzegać.

Jezioro Modrze Gniezno

W niedzielny wieczór internet obiegła informacja o sytuacji na targach Rybomania sosnowiec - zabijanie ryb. Światło dzienne ujrzała cała prawda o rybomanii - stało się, czasu nie cofniemy. Nie da się przejść obok tej informacji obojętnie. Pokazuje nam to tylko jak wyglądają targi rybomania w 2018 roku. Daje to nam dużo do myślenia jeżeli chodzi o organizację oraz tzw. polskie święto wędkarza.

W dniu 15 października na Łowisku Jerzyn odbyła się niezwykła rywalizacja - zawody spinningowe o Puchar Salonu Wędkarskiego Osiniec. O 7 wszyscy spotkali się na rybakówce, poczęstowani ciepłymi napojami i kawałkiem słodkich pyszności. Wspólnie przeanalizowaliśmy regulamin, rozdaliśmy pakiet startowy przynęt Mytola.

 

Duma nas rozpiera, zostaliśmy sponsorem Gnieźnieńskiego Szczypiorniaka Junior. Najlepszą inwestycją są dzieci, warto wspierać! Równo tydzień temu, po raz pierwszy juniorzy założyli klubowe koszulki z barwami naszej firmy. Życzymy udanego sezonu!